آشنایی با گوگل گلس در ویدیویی ۱ ساعته و رقیبان جدید

1392/3/10

گوگل گلس خانواده نوظهوری از گجت ها به حساب می آید و به همین خاطر بر خلاف گجت های رایج فعلی هنوز سوالات بدون پاسخ زیادی در موردش وجود دارد.

برخی از سوالات شاید هنوز برای خود مخترعان آن هم بدون پاسخ هستند. چرا که یک گجت تازه، فرهنگ خودش را به وجود خواهد آورد و معلوم نیست کاربران از چه قابلیت های گوگل گلس بیشتر استقبال خواهند کرد.

اما تیموتی جوردن یکی از توسعه دهندگان گوگل گلس معتقد است که گلس فناوری را به گونه ای تغییر می دهد که از آن لذت بیشتری می برید. زمانی که به فناوری نیاز دارید در مقابل چشم شما است و وقتی که به آن نیاز ندارید مزاحمت تان نخواهد بود.

حالا یک ویدیوی ۱ ساعته از معرفی قابلیت های گوگل گلس منتشر شده. این ویدیو در واقع معرفی گوگل گلس در یک کنفرانس بوده و امروز در اینترنت قرار گرفته است.

در ویدیو به طور مفصل به امکانات گلس پرداخته شده است. کارهایی مانند ضبط ویدیو، عکاسی، چت، پیدا کردن مسیر، جستجو در اینترنت و…

جوردن می گوید ایده این است که تکنولوژی را به خودمان نزدیک کنیم تا آن را از سر راهمان برداریم. برای دیدن ویدیو معرفی کامل گوگل گلس مجبورید! که به یوتیوب مراجعه کنید.

قرار است گوگل گلس تا اواخر سال جاری میلادی وارد بازار شود. با وجود اینکه هنوز این گجت به بازار نیامده اما صدای پای گام های شرکت های رقیب شنیده می شود. شایعات پشت سر اپل هم مدت هاست که شنیده می شود و سامسونگ هم روی عینک اش کار می کند. اما جدیدترین خبر که امروز منتشر شده می گوید شرکت مایکروسافت هم عینک اش را تا سال ۲۰۱۴ وارد بازار خواهد کرد.

با این حساب خیلی زود شاهد فراگیر شدن عینک های هوشمند خواهیم بود. شما فکر می کنید آنها به زودی جایگزین تلفن های هوشمند می شوند
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0