نقد و بررسی HP LaserJet Pro 400 color MFP M475dn

1392/6/25

M475dw دارای USB، Ethernet و WiFi است و مدل M475dn نیز فاقد WiFi می باشد. کابل USB درون جعبه قرار دارد، ست آپ کردن دستگاه بسیار ساده است و نمایشگر 3.5 اینچی لمسی نیز باعث می شود که خیلی راحت بتوانید با دستگاه کار کنید. پشتیبانی از کاغذ این پرینتر واقعا عالیست. عمل Duplex یا همان چاپ دورو به صورت اتوماتیک انجام می شود و اسکنر نیز علاوه بر کاغذهای A4 می تواند از دیگر کاغذهای سایز Legal نیز پشتیبانی کند. سینی اصلی توانایی پشتیبانی از 250 برگ کاغذ را دارد و یک سینی چند منظوره نیز با ظرفیت 50 برگ موجود می باشد. اگر این مقدار هم برای شما کم بود می توانید یک سینی آپشنال دیگر با ظرفیت 250 را نیز به آن اضافه کنید. ظرفیت ADF آن نیز 50 برگ می باشد.

یکی از ویژگی های خیلی خاص دیگر این پرینتر دسترسی بسیار آسان به کارتریج ها است. برای این کار کافیست که پنل جلویی را پایین بیاورید، سینی را بیرون بکشید و بدین صورت به کارتریج دسترسی می یابید.

از نظر سرعت باید گفت که عملکرد این پرینتر متوسط است. در تست هایی که انجام دادیم، در چاپ عکس های 3X4 به سرعت 3.3 صفحه بر دقیقه دست یافتیم. این در حالیست که انجام همین کار بر روی کاغذهای گلاسه به 2 صفحه بر دقیقه کاهش می یابد. چاپ یک عکس تمام صفحه ی رنگی حدود 72 ثانیه به طول می انجامد که معادل حدود 0.8 صفحه بر دقیقه می شود. همچنین چاپ عکس های سیاه و سفید هم سرعی پایین تر از بعضی دیگر رقبا دارد و تنها به 11.6 صفحه بر دقیقه می رسد. چاپ متون بسیار شارپ است و گرافیک ها نیز به نظر خیلی خوب می آیند. عکس ها برای یک پرینتر لیزری خیلی خوب هستند و کپی ها نیز بسیار خوب به نظر می رسند.

در کل باید گفت همانطور که گفتیم، M475dw محصول خیلی خوبیست و یکی از معدود پرینترهایی است که همه ی ویژگی ها را یکجا دارد. مدل M475dn نیز دقیقا شبیه به این پرینتر می باشد با این تفاوت که فاقد Wi-Fi داخلی است.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0