پرینتر جوهر افشان اداری 4کاره 4500

1392/6/23

اچ پی آفیس جت 4500
اچ پی Officejet 4500 پرینتری نیست که سرعتی فوق العاده و بی نظیر یا کیفیت چاپی این گونه را ارائه دهد. در عوض این دو ویژگی را به صورت خیلی متوسط و معمولی ارائه می*کند ولی در عویض یک پرینتر MFP یا چند کاره با توانایی اسکن، پرینت، فاکس و کپی ارزان قیمت است.. ولی اصرار بیشتری بر روی استفاده در دفاتر کار دارد. .
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: پرینتر جوهرافشان رنگی 4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس) A4
چاپ: سرعت چاپ رنگی تا 22 صفحه در دقیقه 3000 صفحه
سایر مشخصات: کارتریج: 2 کارتریج به شماره های 901 - دارای صفحه نمایش LCD - پورت USB 2.0 - چاپ مستقیم PictBridge
HP Officejet 4500
:: نقد و بررسی HP Officejet 4500
Hp Officejet 4500 توانایی پرینت، اسکن و انجام Fax در شبکه را دارد. همچنین می*تواند به عنوان یک ماشین مستقل Fax و کپی هم عمل کند. همچنین با عملکرد Scan to Email می*تواند خیلی سریع یک سند اسکن شده را به صورت Attachment برای ایمیل شما در بیاورد. اما یک ویژگی بسیار عالی برای استفاده های اداری، فن آوری ADF*ی است که در آن به کار رفته و تا 20 صفحه قابلیت این کار را دارد. اما سینی ورودی این پرینتر ظرفیت خیلی محدودی دارد و نهایتا می*تواند تا 100 برگ کاغذ را پشتیبانی بکند که برای استفاده در یک دفتر کار خیلی کم است. ولی اگر قصد نداشته باشید که خیلی زیاد از آن کار بکشید کافیست. Hp یک نسخه*ی دیگر از این پرینتر را نیز تولید کرده است که مجهز به Wi-Fi داخلی می*باشدبتوانید آن را از طریق شبکه*ی بیسیم هم به اشتراک بگذارید.
کابل*ها را متصل نمایید، دو کارتریج (سیاه و سفید و رنگی) را به محل مورد نظر نصب کنید و در نهایت برنامه*ی نصب اتوماتیک را از روی CD آن اجرا نمایید. همانطور که از روی قیمت و ظرفیت کاغذ این پرینتر مشخص است، برای کار خیلی زیاد ساخته نشده، هرچند که کمی از MX340 سریع تر می*باشد. از نظر چاپ عمومی می*توان گفت که عملکرد 4500 نسبت به قیمتی که دارد از بعضی دیگر از پرینترهای جوهر افشان بهتر است. به طوری که یک عکس 4X6 را می*تواند در مدت زمان 1 دقیقه و 15 ثانیه چاپ کند که باعث می*شود از MX340 سریع تر باشد.
کیفیت چاپ این پرینتر برای کاربران هدفی که ساخته شده خیلی خوب است. چاپ گرافیک در حد استاندارد پرینترهای لیزری دیگر است، کیفیت چاپ عکس بدتر است و کیفیت چاپ متن کمی پایین تر از مقدار استاندارد است. در تستی که با استفاده از فونت های مختلف انجام دادیم، از فون شماره*ی 8 به بالا همه*ی متون عالی بودند. این در حالیست که تنها نیمی از آن*ها بین فونت 6 و 8 توانستند امتیاز مطلوب را کسب کنند. هیچ کدام نیز زیر فونت شماره*ی 4 مطلوب نبودند. بنابراین اگر نخواهید از فونت های بسیار ریز استفاده کنید کیفیت مطلوب است.
کیفیت چاپ گرافیک در مود پیشفرض هم برای استفاده های شخصی مناسب است. هرچند که اثر Banding به وضوح مشاهده می*گردد. اما در مود High Quality حتی این مشکل هم رفع می*شود و رنگ*ها کاملا شفاف هستند. تنها مشکلی که مشاهده می*شود، تمایل خطوط باریک برای ناپدید شدن در پس زمینه*ی مشکی است که آن هم مشکل بیشتر پرینترهاست. اما کیفیت چاپ عکس همانطور که گفتیم بسیار خوب است و پرینتری مناسب برای چاپ عکس باشد.
در کل همانطور که گفتیم، Hp Officejet 4500 پرینتری چهار کاره و ارزان قیمت است که مناسب استفاده های سبک در دفاتر کار کوچک می*باشد.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0