وال استریت ژورنال: مایکروسافت هم به دنبال ساخت ساعت هوشمند

1392/3/10


وال استریت ژورنال: مایکروسافت هم به دنبال ساخت ساعت هوشمند

وال استریت ژورنال گزارش هایی دریافت کرده که نشان می دهد مایکروسافت در حال بررسی ایده ساخت ساعت هوشمند است.

گویا غول نرم افزار دنیا از تامین کنندگان قطعات در آسیا خواسته قطعات لازم برای دستگاهی که احتمالا یک ساعت هوشمند برخوردار از صفحه لمسی است را تحویل دهند، مدیرانی از شرق آسیا که نخواسته اند نامشان برده شود این قضیه را فاش کرده اند. یکی از آنها گفته که با تیم تحقیق و توسعه مایکروسافت در ردموند واشینگتن ملاقات داشته ولی هنوز مشخص نیست که مایکروسافت به طور قطع چنین محصولی را خواهد ساخت یا خیر.

هفته گذشته نیز وال استریت ژورنال خبر از عرضه سرفیس 7 اینچی در سال 2013 داده بود. مایکروسافت که به بهانه ساخت تبلت های سرفیس، حالا تیم سخت افزاری خودش را هم شکل داده احتمالا سرفیس فون را نیز در مراحل تست در داخل کمپانی دارد، هر چند عرضه نهایی آن هم مبهم است.

پیش تر نیز بنگاه های خبری قابل اعتنایی نظیر بلومبرگ و نیویورک تایمز خبر از ساخت ساعت هوشمند توسط اپل، سامسونگ، ال جی و گوگل داده بودند. اگر سال 2013 را سال گجت های پوشیدنی بدانیم، به نظر می رسد ساعت در آن نقش مهمی داشته باشد و وقتی شرکت های بزرگ تصمیم به سرمایه گذاری در بخشی خاص بگیرند، مشاهده پیشرفت های محسوس برای جذب دلارهای مصرف کنندگان، کاملا محتمل خواهد بود.

تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0