پرینتر جوهر افشان 4580

1392/6/23

یکی از ویژگی های خوب این دستگاه سرعت چاپ هست که میتواند ۲۸ صفحه سیاه سفید و ۲۲ صفحه رنگی را در عرض یک دقیقه چاپ کند. البته این سرعت ، سرعت چاپ نوشته و متن ها هست و اگر شما بخواهید یک عکس کاملاً رنگی را با تمام کیفیت چاپ کنید چیزی حدود ۲۶ ثانیه به طول می انجامد.

سینی کاغذ این پرینتر قابلیت نگه داری تا ۱۰۰ برگه را دارد و نوع برگه های که در این پرینتر پشتیبانی میشود Paper (inkjet, photo, plain), envelopes, labels, cards, transparencies, iron-on transfers, HP premium media میباشند.

همانطور که در بالا گفتیم حداکثر اندازه کاغذی که این پرینتر میتواند پشتیبانی کند A4 میباشد ولی کوچکتر بودن کاغذ مانعی ندارد و شما میتوانید کاغذ های A5 ، C6 ، B5 و DL را هم استفاده کنید.

اسکنر این پرینتر چند کاره و از نوع Flatbed, ADF میباشد و حداکثر دقت اسکن آن تا ۱۲۰۰dpi میباشد. حداکثر اندازه کاغذ مورد اسکن باید حدود یک کاغذ A4 و اندازه ۲۱۶ x 356 باشد.

دستگاه کپی این دستگاه میتواند ۲۸ صفحه را در یک دقیقه کپی کند و حداکثر دقت کپی آن ۴۸۰۰X1200dpi میباشد و میتوان کپی را روی حالت سیاه سفید و رنگی گذاشت.

دستگاه فکس این دستگاه هم یکی از ویژگی های خوب آن میباشد که میتواند تا ۱۰۰ برگه A4 را در خود ذخیره کند البته بستگی به پیچیدگی صفحات هم دارد که هرچه شلوغ تر و پیچیده تر باشد حجم بیشتری میگیرد. فکس این دستگاه میتواند در ۱ دقیقه حدود ۱۸۰ صفحه را ارسال کند
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0