پرینتر لیزری رنگی 3کاره m275nw

1392/6/21

پرینترهای چند کاره این روزها همه جا پیدا می شوند اما این محصول جدید اچ پی کارهای دیگری هم بلد است. با آن می توانید کار پرینت رنگی لیزری، کپی، فکس و اسکن اشیا را انجام بدهید!

درست خوانده اید این دستگاه چند کاره دارای یک دوربین و سنسورهای مخصوص است که روی یک بازو بالای دستگاه قرار گرفته اند. و ۶ تصویر از زاویه های مختلف اشیا تهیه کرده و در نهایت یک تصویر با رزولوشن بالا از شی مورد نظر در اختیار شما قرار می دهد.

این اسکنر قادر به اسکن اسناد دو بعدی نیز هست اما کاربرد جالب و متفاوت اش در اسکن از اشیا کوچکی است که می توانید روی دستگاه قرار داده و از آنها تصویربرداری کنید. ضمن اینکه این بازو به فلاش هم برای نوردهی مناسب به اشیا مجهز است.

نرم افزار ارایه شده به همراه پرینتر هم امکانات جالبی در اختیار شما قرار می دهد. از جمله اینکه می توانید پس زمینه را از تصویر حذف کرده و یک تصویر خالص از شی مورد نظرتان داشته باشید.

البته این طور که به نظر می آید تصویر نهایی دو بعدی اما با رزولوشن بالا است و شما تصویر سه بعدی در اختیار نخواهید داشت. در نتیجه مانند این است که با یک دوربین دیجیتال از شی مورد نظرتان عکس گرفته باشید. اما در اینجا به خاطر نوردهی و تنظمیات بیشتر احتمالا نتیجه کار، بهتر خواهد بود.

به هر حال شاید قیمت مناسب با این اسم طولانی اش شما را ترغیب به داشتن اش بکند. شاید هم هنوز آن را یک محصول اولیه از این دسته بدانید و ترجیح بدهید منتظر نسل های بعدی و پیشرفته تر اش بمانید.

این دستگاه لیزری 3کاره میباشد قابلیت شبکه و وایرلس را هم دارا میباشد با یکسال گارانتی وبیمه نامه از شرکت اچ پی آبا می باشد ویک دستگاه اداری محسوب میشود .
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0