مشخصات پرینتر 375nw

1392/6/20

مدل 375را می توان برادر کوچکتر مدل M475dn دانست. این پرینتر فاقد آن سرعت پرینت بالای برادر بزرگتر است و Automatic Duplexer و Wi-Fi هم ندارد. با این حال از نظر کیفیت چاپ عملکردی خیلی عالی دارد. M375nw می توان چاپ کند، کپی کند و عمل فکس و اسکن را انجام دهد. یک نمایشگر 3.5 اینچی لمسی هم دارد که می تواند عملکردی عالی را از خود به نمایش بگذارد. این پرینتر دارای ADF با ظرفیت 50 برگ است. در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: پرینتر لیزری رنگی 4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس) A4
کاغذ: قابلیت تغذیه حودکار ADF
چاپ: سرعت چاپ رنگی تا 18 صفحه در دقیقه 30000 صفحه
سایر مشخصات: کارتریج: 305X(B)/ 305A(C/M/Y) - دارای صفحه نمایش LCD - پورت USB 2.0 ، - پورت Ethernet - شبکه بی سیم Wi-Fi
HP LaserJet Pro 300 color MFP M375nw
:: نقد و بررسی HP LaserJet Pro 300 color MFP M375nw
این پرینتر چند کاره ابعادی در حد 19.7X16.5X19 اینچ دارد و وزن آن نیز به 28 کیلوگرم می رسد. بنابراین برای جای دادن بر روی میز کاملا بزرگ است و برای جابجایی آن نیز به نیروی دو نفر نیاز خواهد بود. ظرفیت کاغذ این پرینتر 300 برگ است که به دو مقدار 250 برگی برای کاغذهای معمولی و 50 برگی برای کاغذهای دیگر تقسیم می شود. یک سینی آپشنال هم وجود دارد که با آن می توانید مجموع ظرفیت را به 550 برگ برسانید. برخلاف M475dn نیز این پرینتر فاقد Automatic Duplexer برای چاپ دوروی خودکار است. از نظر سرعت باید گفت چیزی که در مشخصات فنی این پرینتر ثبت شده 19 صفحه بر دقیقه می باشد. این در صورتی است که شما فقط متن را چاپ کنید. در تست اسناد که انجام دادیم این مقدار حدود 2.6 صفحه بر دقیقه بود. این در حالیست که با M475dn سرعت 3.2 صفحه بر دقیقه را بدست آوردیم.

هرچه این پرینتر در سرعت کم دارد در کیفیت جبران می شود به صورت یکه سرعت این پرینتر بالاتر از حد متوسط است. کیفیت چاپ متون خیلی خوب است و برای چنین پرینترهایی عادی می باشد. گرافیک نیز هرچند که بدون مشکل نیست ولی واقعا در سطحی بالاتر از پرینترهای هم رده قرار دارد و ما را تا حد زیادی شگفت زده کرد. چاپ عکس نیز در حدی متوسط قرار دارد و بهتر است که از آن ها فقط برای مصارف داخلی استفاده شود.

در کل باید گفت که M35nw واقعا پرینتری کاری برای انجام وظایف سنگین می باشد. با این حال نقطه ی ضعف بزرگ آن را می توان در سرعت چاپ پایین دانست. نقطه ی قوت بزرگ آن نیز کیفیت بالای چاپ می باشد.
نقد و بررسی HP LaserJet Pro 300 color MFP M375nw
:: نقاط قوت و ضعف
کیفیت بالای چاپ به خصوص ذر گرافیک ها
WiFi داخلی
نمایشگر بزرگ لمسی
ADF با ظرفیت 50 برگ
این پرینتر موجود میباشد دارای یکسال گارانتی میباشد
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0