کوچکترین پرینتر لیزری مشکی..

1392/6/18

1102 مدل جدید پرینتر تک رنگ لیزری این شرکت از سری سطح مبتدی است که توانایی ارایه*ی کیفیت خیلی خوب به همراه سرعت بالا دارد. این پرینتر مناسب استفاده های اداری و شرکتی می*باشد و به راحتی می*توان آن را در شبکه به اشتراک گذاشت.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: پرینتر لیزری سیاه و سفید تک کاره A4
چاپ: 5000 صفحه USB 2.0 مدل کارتریج این دستگاه 85 می باشد .
HP LaserJet P1102
:: نقد و بررسی HP LaserJet P1102
HP LaserJet P1102 مدل جدید پرینتر تک رنگ لیزری این شرکت از سری سطح مبتدی است که توانایی ارایه*ی کیفیت خیلی خوب به همراه سرعت بالا دارد. این پرینتر مناسب استفاده های اداری و شرکتی می*باشد و به راحتی می*توان آن را در شبکه به اشتراک گذاشت.

ابعاد این پرینتر خیلی جمع و جور می*باشد. سینی های تغذیه*ی کاغذ نیز می*توانند موقعی که به آن ها نیازی نیست در سر جای خود بسته شوند. سینی جلویی قابلیت جای دادن 150 برگ کاغذ را در خود دارد. در قسمت بالای آن نیز سینی دیگری بیرون می*آید که قابلیت پشتیبانی از 10 برگ کاغذ با ابعاد دیگر را دارد.

پنل بالایی از پلاستیک مشکی مات ساخته شده و این در حالی است که اطراف آن به رنگ براق می*باشد. این در حالی است که در قسمت سمت چپ یک کنترل پنل هم دیده می*شود.

بر روی بدنه*ی این پرینتر پورت USB 2.0 هم دیده می*شود. کاور بالایی را که باز کنید به کارتریج دسترسی پیدا می*کنید. دسترسی نسبتا ساده ای است و در ضمن این تنها کارتریج این دستگاه می*باشد که توانایی پشتیبانی از چاپ 1600 صفحه پیش از تعویض را هم دارد. HP به همراه این پرینتر درایورهای 32 و 64 بیت برای سازگاری با ویندوز XP، Vista، 7 و OS X 10.4 را نیز فراهم کرده است. همچنین درایور Linux هم بر روی سایت HP برای دانلود وجود دارد.
این دستگاه برای کار دانشجویی مناسب است.با یکسال گارانتی از شرکت اچ پا آبا می باشد.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0