پرینتر لیزری مشکی تک کاره .2055dn

1392/6/18

اچ پی لیزر جت پی 2055DN
اچ پی لیزرجت P2055dn پرینتری لیزری، تک رنگ و تک کاره ی بسیار قدرتمندی است که برای استفاده های سنگین اداری طراحی و ساخته شده است. این پرینتر سریع است، می تواند خروجی های خیلی با کیفتی بدهد و پشتیبانی از کاغذ آن نیز بسیار عالیست. در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: پرینتر لیزری سیاه و سفید تک کاره A4
چاپ: 50000 صفحه - قابلیت چاپ دو رو
سایر مشخصات: کارتریج: تونر به شماره 05A - - پورت USB 2.0 ، - پورت Ethernet
HP LaserJet P2055DN
:: نقد و بررسی HP LaserJet P2055DN

نصب و راه اندازی P2055dn برای پرینتری لیزری در این سطح کاملا معمولی می باشد. کافیست که پرینتر را بر سر جای خود بگذارید، کابل پاور را نصب نمایید، کاغذ را درون آن بگذارید، کابل شبکه را نیز متصل کنید و سپس با استفاده از CD همراه پرینتر را راه اندازی کنید. سرعت چاپ یکی از مشخصه های بارز این پرینتر است به صورتی که توانایی چاپ تا سقف 35 صفحه بر دقیقه اسناد متنی را دارد. در عمل نیز به سرعتی نزدیک به آن دست یافتیم و همین نیز باعث می شود که P2055dn یکی از سریع ترین پرینترها در کلاس خود باشد.

وقتی نوبت به کیفیت چاپ می رسد، باید گفت که باز هم عملکردی عالی را از این پرینتر شاهد هستیم. باید گفت که در چاپ متن این پرینتر کاملا قدرتمند است، در چاپ عکس کمی ضعیفتر و در چاپ گرافیک باز هم ضعیف تر می باشد. بیشتر از نیمی از کلماتی که با فونت بسیار کوچک 5 چاپ کردیم کاملا خوانا بودند.

این دستگاه قابلیت چاپ دو رو وشبکه را دارا می باشد . دارای یکسال گارانتی از شرکت اچ پی آبا می باشد .
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0